Post Featured Image

"Всі діти любові" Олени Каліман

В останні дні зими у Прес-клубі пройшла презентація книги Олени Каліман "Всі діти любові". Книга стала переможцем на всеукранському конкурсі проектів, що його провів Запорізький обласний фонд "Гендер Зед".У книзі розглянуті надзвичайно важливі та актуальні питання відносно виховання дітей в гомосексуальних парах, розглянуто питання страху дискримінації, з якою цим парам доводиться стикатися.

Авторка підводить до розуміння, що кожна людина є особистістю незалежно від своєї орієнтації,  і, що прийняття себе настільки ж важливе, як і прийняття інших людей.  Бачення виховання дітей в одностатевих сім’ях, поняття камінг -ауту, стадії формування гомосексуальної ідентичності – важлива інформативна частина, яка корисна і спеціалістам, і батькам."Презентація книги - це новий, хвилюючий досвід для мене. Я достатньо була готова до того, що тема непроста і для багатьох, не дивлячись на професію психолога, достатньо бар'єрна", - ділиться враженнями пані Олена.

Вона відзначає, що було дуже приємно бачити на презентації колег - психологів із закладів освіти, студентів КДПУ, психологів приватної практики, спеціалістів центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, журналістів.


"Вже після презентації колеги відмічали, що треба час аби нова інформація "переварилася", а мене радує те, що тепер вони не будуть "пасувати" перед консультацією батьків, які відносять себе до спільноти ЛГБТ і маю надію, що кожен відпрацює толерантність не тільки в собі, а й у громадськості", - впевнена Олена Каліман.


1 comment (Add your own)

1. gcaoxuEmage wrote:
amlodipine recall
side effects for amlodipine
https://amlodipinefast.com/ - amlodipine besylate 10 mg
atorvastatin
atorvastatin 20 mg
https://fastatorvastatin.com - atorvastatin 10 mg
duloxetine hcl dr
duloxetine 30mg
https://duloxetinepill.com - duloxetine

June 23, 2020 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.