Post Featured Image

Молодь надихається мультфільмами, щоб брати участь у голосуванні

Автори та авторки проекту «реАнімація виборців» придумали зробити це шляхом анімації. Головна мета була – привернути увагу молодіжної аудиторії до важливості свідомого голосування із подальшою їх активною участю у виборчому процесі через створення мультиплікаційних фільмів.

Саме тому у Канівському коледжі культури та мистецтв цими днями відбувся воркшоп із анімації, що його провели експерти столичної студії «Ridni Animation» та активістки проекту «реАнімація виборців».

- Чому ми вирішили проводити саме заняття із мультиплікації? За дослідженнями соціологів, менше третини молодих людей мають намір голосувати на найближчих виборах. Особливо це стосується молоді, яка не має вищої освіти і навчається у професійно-технічних закладах у районних центрах, - розповідає координаторка проекту у Черкаській області Ірина Семенова.

За її словами, оскільки молодь належить до тієї вікової групи, яка найбільш прихильно ставиться до демократичного розвитку України, то їх небажання брати участь у політичному житті країни викликає занепокоєння. Серед причин низької участі молоді у районах у виборах можна відмітити недостатню віру юнацтва у важливість їхнього голосу, нерозуміння політичних процесів та відсутність паралелей між тими процесами та життям і добробутом на місцях.


Юнацтву бракує інформації про їхні виборчі права, не вистачає впевненості у тому, що їх голос - значущий, а це означає, що тільки через інформування молодь замотивувати неможливо. Треба дати їм інструмент, який допоможе відчути, що доля виборів та доля країни - у їхніх руках.

Загалом організатори проекту очікують, що участь у заняттях з анімації візьме понад 200 учнів та учениць старших курсів ПТНЗ, які дізнаються про важливість активної участі у виборах через «роботу пальчиками» під час воркшопів із анімації, а також візьмуть участь у конкурсі на кращий мультфільм, присвячений участі у виборах.

- Щиро дякуємо керівництву навчального закладу за підтримку та активну участь у проекті, - коментує Ірина Семенова. І радить подивитися мультфільм, що його створили учасники та учасниці воркшопу у Каневі:

 

Нагадаємо, що проект «реАнімація виборців» втілює громадська організація «Турбота» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні на теренах Кіровоградської, Черкаської та Полтавської областей. Партнери проекту - громадська організація «Культурний діалог» (м. Кременчук) та громадська організація «Fly Media» (м. Черкаси).

4 comments (Add your own)

1. wrote:
Why users still use to read news papers when in this technological world all
is existing on net?

June 2, 2019 @ 21:29

2. wrote:
Truly no matter if someone doesn't understand after that its up
to other viewers that they will assist, so here it takes place.

August 17, 2019 @ 21:29

3. wrote:
I was recommended this web site by means of my cousin. I'm not sure whether this post is written through him as no one
else recognise such specified about my problem. You're wonderful!
Thank you!

September 4, 2019 @ 21:29

4. wrote:
I do accept as true with all the ideas you've introduced for your post.

They are very convincing and will certainly work. Nonetheless, the posts are very short for
newbies. May just you please extend them a bit from subsequent time?
Thank you for the post.

September 6, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.