Post Featured Image

Аспектам написання грантів навчало хмельничан Представництво ЄС

Пізнавальний та інформативно-просвітницький тренінг від Представництва ЄС відбувся 20 квітня 2017 року у м.Хмельницькому - у затишному просторі арт-центру Maslo. Захід був присвячений актуальному на сьогодні питанню — як підготувати, оформити та подати усю необхідну проектну документацю з метою отримання грантового фінансування на його подальшу реалізацію.

Це питання зацікавило багатьох хмельничан, саме тому тренінг зібрав досить різноманітну аудиторію. Серед них були представники як громадського неприбуткового сектору та бізнесмени, так і освітяни.

На тренінгу координаторка Прес-клубу реформ із міста Кропивницького Вікторія Талашкевич детально та покроково розповіла:

 1. Як писати гранти  залежно від напрямку діяльності?
 2. Які аспекти актуально та важливо висвітлити при написанні гранта?
 3. Які гранти фінансуються?
 4. На яке фінансування можна розраховувати при написанні гранту?
 5. Озвучили поради та висвітлили ризики і виклики, з якими можна стикнутись при написанні гранту.


  Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

   
  фото та відео - Сергій Мороз

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.