Post Featured Image

Ресоціалізація учасників бойових дій – у контексті сучасних суспільних змін

Днями у Прес-клубі відбулась прес-конференція представників Центру ресоціалізації військових «Коловорот», під час якої було представлено актуальні проблеми ресоціалізації учасників бойових дій та шляхи їх рішення за третій квартал поточного року.

Учасники прес-конференції актуалізували нагальні питання ресоціалізації учасників бойових дій АТО в місті Кропивницькому та у Кіровоградській області. Були розглянуті особливості звернень ветеранів АТО та членів їх сімей до ЦРВ «Коловорот» за третій квартал поточного року, акцентовано на особливостях роботи центру за звітній період.

Почесний Голова ради ЦРВ «Коловорот» Олександр Дануца, акцентував увагу на важливому значенні роботи центру в контексті сучасних суспільних змін. Він також підкреслив актуальність системного розвитку ресоціалізації учасників бойових дій на Кіровоградщині й в Україні в цілому.

Член ради ГО ЦРВ «Коловорот», учасник бойових дій (АТО) Євген Близнюк зупинився на особливостях реабілітації та ресоціалізації військових на четвертому році війни, звернув увагу на складності даного процесу в умовах дефіциту робочих місць і складності розвитку власних бізнес ініціатив. Він також вказав на відсутність єдиної стратегії та системи повернення військових до мирного життя в Україні і підкреслив виняткове значення в цьому процесі громадських організацій та ініціативи самих ветеранів АТО.

Координатор та психолог ЦРВ «Коловорот» Андрій Фоменко відзначив важливість процесу ресоціалізації ветеранів АТО, виходячи з соціально-демографічного профілю користувачів послуг центру. Крім того, було представлено особливості психологічного процесу соціально-психологічної адаптації бійців АТО засобами психологічного туризму, різними формами творчих проектів та професійним консультуванням.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.