Post Featured Image

Інформація та дегустація: Як пройде П’ятий Фестиваль вуличної їжі?

У середу, 18-го вересня запрошуємо о 14.00 у Прес-клуб реформ (вул.Чикаленка, 1-а) на прес-конференцію, яку проведе Клуб рестораторів - організатор Фестивалю вуличної їжі.

Під час прес-конференції Президент Клубу Михайло Антоньєв розповість журналістам про те, хто братиме участь у Фестивалі до Дня міста і чим смачним будуть годувати та чим веселим розважати гостей заходу. Буде оприлюднена детальна програма свята, що триватиме три дні – 20-22 вересня, - з нагоди Дня міста.

Також окремо розповість про новий проект у рамках фестивалю – Місто професій, - координаторка цього напрямку Анна Бондарь. Вже не вперше десятки сотень дітей знаходять найкращі безкоштовні розваги для себе саме на Козачому острові, але тепер вони ще й отримають корисну інформацію щодо актуальних професій.Також під час прес-конференції журналісти зможуть першими спробувати страви, які будуть представлені на Фестивалі вуличної їжі. Більше того, піарниця фестивалю Вікторія Талашкевич анонсує, що учасники медіа-зустрічі зможуть підписатися на чат-бота по імені Шеф та відразу отримати приємні сувеніри. А от всі решта городян, які підпишуться на чат-бота візьмуть участь у розіграші призу вже на Фестивалі, у неділю, 22 вересня.

Нагадаємо, що це вже вп’яте Клуб рестораторів проводить Фестиваль вуличної їжі на Козачому острові. Клуб щиро дякує Департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького, а також загалом керівництву міста та комунальним службам за співпрацю і взаємодію!

Заснований навесні 2018-го року з ініціативи Бізнес-школи «WAKE UP», Клуб рестораторів об’єднує власників закладів харчування Кропивницького та делегованих ними осіб задля співпраці і розвитку культури відвідування ресторанів серед мешканців міста, а також представлення інтересів членів об’єднання у діалозі з міською владою. Клуб є постійно діючим майданчиком, комфортним для співпраці та зустрічей, а також для розвитку культури відвідування ресторанів і кафе.