Post Featured Image

Мости до міста: Кропивницький - Луцьк

В Україні стартував освітній проект "Мости до міста", що його започаткувала Ірина Ткаченко у партнерстві із Прес-клубом реформ - за Програмою національних обмінів "Містки громадської активності" за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Делегація із Кропивницького успішно пізнавала Луцьк. Вибір міста - це певний жест визнання його особливості, пише Ірина у соціальних мережах. Вона розповідає, що делегація подолала сотні кілометрів колій Укрзалізниці, аби дістатися до Луцька.

Там кропивниччани познайомилися із засновниками Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку, дізналися про особливості створення гастрономічного журналу Plateful, поспілкувалися із молодіжними ініціативами міста та волонтерами, які представляють Молодіжний центр Волині. Активні та творчі люди + ідеї + натхнення + незаповнені ніші - ось формула розвитку міста!"Містки між містами створюються через людей: сьогодні ця фраза була озвучена декілька разів. Ти-місто. Ви-місто. Ми-місто. А ще я зрозуміли одну важливу річ: наявність у місті якісного хостелу теж ознака його рівня. Нас гостинно приймав Hostel Друзі і, повірте, це високий рівень за прийнятною ціною!", - ділиться враженнями Ірина.

"Нам пощастило відвідати місто Луцьк і дослідити його. Побачити старовинну архітектуру, цікаві дизайни, побувати на території знаменитого замку Любарта, пірнути в історію. Особисто мені, Луцьк в деяких містах нагадував рідний Кропивницький", - ділиться враженнями учасниця візиту Влада Захарова.

За її словами, цікавими були знайомства із волонтерами, які розвивають своє місто. Особливість Луцька - люди. Люди, які з радістю покажуть, розкажуть про все, що цікавить і відгукнуться на допомогу.

"Поїздка стала для мене поштовхом. Коли пані Ірина в перший день запитала: "Що ви хочете взяти від цієї поїздки?", я відповіла: "Зміни". Можливо, 13 годин у поїзді втомили усіх, але кожен отримав щось своє від подорожі. А я отримала "зміни". Для початку у самій собі. Подорожі змінюють. Тому що, ти спілкуєшся з людьми, виходиш із зони комфорту, починаєш багато чого розуміти, а згодом діяти. Тому дякую. Дякую за таку можливість. Дякую за атмосферу. Це було дійсно драйвово!", - пише Влада.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.