Post Featured Image

10 переможців отримали призи у рамках Конкурсу інформаційних матеріалів за програмою «Регіональні Голоси за Демократію»

Метою Конкурсу було поширення кращих практик взаємодії трьох секторів суспільства – громади, влади та бізнесу – як на локальному рівні, так і на рівні України. Серед завдань конкурсу були підтримка і заохочення тих журналістів та мас-медіа, хто пише про демократичні процеси, громадянське суспільство, висвітлює роботу громадських організацій для широкої аудиторії. До журі конкурсу були запрошені Андрій Кулаков, директор з програмної діяльності громадської організації «Інтерньюз-Україна», Лев Абрамов, керівник громадської організації «Інститут соціокультурного менеджменту», Анна Андрієвська, журналіст видання «Крим.реалії», Володимир Кіпень, професор Донецького національного університету, голова Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу та Кирило Єсін, журналіст, тренер громадської організації «Інтерньюз-Україна».

Конкурс проходив у чотирьох номінаціях – публікація в електронній пресі, публікація у друкованій пресі, телевізійний матеріал та матеріал на радіо. Тематика статей, що приймаються до розгляду, варіювалася від тем «Демократія» і «Роль громадянського суспільства» до історій успіху громадських організацій. Кожну роботу журі оцінювало за шістьма критеріями – зрозумілий, обґрунтований виклад та легкий стиль подачі, наявність висновків, прогнозів, перспектив, висвітлення актуальних, цікавих аспектів і проблем, оригінальний підхід до подання теми та логічність суджень, наявність аргументів і різних точок зору.

Журі ставило за кожен критерій бали (за десятибальною шкалою), і далі бали зводилися в єдину таблицю. Загалом на конкурс було подано шість десятків робіт, серед яких журі відібрало десять найкращих – по три у номінаціях «Публікація в електронній пресі», «Публікація у друкованій пресі», «Телевізійний матеріал» та одного переможця – у номінації «Матеріал на радіо». Оголошення підсумків конкурсу та нагородження переможців відбулося під час Національного форуму у рамках проекту «Регіональні Голоси за Демократію» 11-го грудня 2015 року.У номінації «Публікація в електронній пресі» перемогу, сертифікати та призи отримали Дмитро Сінченко (Кіровоград) за статтю «Політична корупція. Як протидіяти?», Тетяна Колісник (Кіровоград) за статтю «Громадське опитування за 600 тис. грн: демократія чи гроші на вітер?» та Олександр Мельничук (Житомир) за статтю «Кандидати в мери Житомира у другому турі виборів витратили більше мільйона гривень».

У номінації «Публікація у друкованій пресі» перемогу, сертифікати та призи отримали Тарас Боросовський (Житомир) – за статтю «Повернення сінокосів Корбутівки», Олеся Шуткевич (Вінниця) – за статтю «Три ознаки місцевих виборів» та Юлія Тимошенко (Мелітополь) – за статтю «Унікальний досвід «Побратима». У номінації «Телевізійний матеріал» перемогу, сертифікати та призи отримали Ігор Токар (Кіровоград) – за розслідування тендерів від Міноборони, Ганна Тесленко (Херсон) – за сюжет «Об’єднання – шлях до перемоги» та Олексій Шнайдлер (Вінниця) – за серію аналітичних ток-шоу на актуальну тематику. У номінації «Матеріал на радіо» приз отримала Лілія Кочерга (Кіровоград) – за програму «Це моя країна»

4 comments (Add your own)

1. wrote:
My programmer is trying to persuade me to move to .net from
PHP. I have always disliked the idea because of the expenses.
But he's tryiong none the less. I've been using Movable-type on numerous websites for about a
year and am anxious about switching to another platform.
I have heard good things about blogengine.net. Is there a way I can import all my wordpress content into it?

Any kind of help would be greatly appreciated!

May 28, 2019 @ 21:29

2. wrote:
Wonderful article! We are linking to this great article
on our site. Keep up the good writing.

June 1, 2019 @ 21:29

3. wrote:
WOW just what I was looking for. Came here by searching for gamefly free trial

June 5, 2019 @ 21:29

4. MichealCex wrote:
Продвижение в ТОП Google, Яндекса – это тонкая и интеллектуальная работа на стыке семантики, филологии и программирования. Без качественного и последовательного SEO может произойти самое ужасное с Вашим бизнесом — не произойдет ничего!

July 3, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.