Post Featured Image

Рейтинг Фейсбук-сторінок місцевих медіа

Черговий рейтинг Фейсбук-сторінок місцевих медіа: від березня цього року, коли ми робили попередній зріз, ситуація дещо змінилася.

У першій п'ятірці лідерство утримує Медіапортал "Акула", на друге місце піднявся Кіровоград24:портал про місто, а на третє Гречка Кропивницький, витиснувши на четверте місце Рідний Край. Замикає п'ятірку ІЦ "Златопіль"

Шосте та сьоме місця, відповідно, все так само утримують Медіапортал DOZOR та Журнал ЛанруЖ, а от на восьме піднявся Канал "Кіровоград". Можливо, це пов'язано з тим, що нещодавно, відповідно до вказівки із Києва, канал об'єднав кілька сторінок окремих програм в одну.

На дев'ятому місці Перша електронна газета, а закриває десятку новачок у нашому рейтингу - сторінка сайту Depo.Кропивницький, витіснивши таким чином із першої десятки сайти Точка доступу та FotoInform. Вони зараз, відповідно, займають 11 та 13 місця, тоді як на дванадцятому - сторінка тижневика "Кіровоградська правда".


- Ми досліджували саме сторінки на Facebook - не групи, і не особисті профілі, оскільки у групу адміністратор може додати стільки людей, скільки хватить у нього чи в неї часу, а заводити "особистий профіль" для кампаній чи медіа взагалі не відповідає правилам цієї соціальної мережі, - розповідає координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич.

Крім першої десятки на інфографіці ви бачите також ті сайти медіа із Кропивницького, які мають понад 2000 вподобань на їхніх сторінках. Якщо ми пропустили якесь медіа - дайте знати у коментарях!

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.