Post Featured Image

Рейтинг Фейсбук-сторінок місцевих медіа

Черговий рейтинг Фейсбук-сторінок місцевих медіа: від грудня минулого року, коли ми робили попередній зріз, ситуація кардинально змінилася.

На перше місце вирвалася Медіапортал "Акула", а на друге піднявся Рідний Край Лідер попередніх рейтингів - Кіровоград24:портал про місто, - опустився на третє місце, а сайт Гречка Кропивницький, хоч і втримався у першій п'ятірці, але його обійшов ІЦ "Златопіль"

До першої десятки продовжує входити Медіапортал DOZOR, міцно утримуючи шосту позицію, натомість Журнал ЛанруЖ з попереднього п'ятого місця опустився на сьоме. Відразу за ним, "дихаючи одне одному у спину", йдуть Перша електронна газета таFotoInform (так було і у грудні 2017). Закриває першу десятку сторінка Канал "Кіровоград", яка обігнала сторінку виданняКіровоградська Правда за кількістю шанувальників.

- Ми досліджували саме сторінки на Facebook - не групи, і не особисті профілі, оскільки у групу адміністратор може додати стільки людей, скільки хватить у нього чи в неї часу, а заводити "особистий профіль" для кампаній чи медіа взагалі не відповідає правилам цієї соціальної мережі, - розповідає координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич.

Крім першої десятки на інфографіці ви бачите також ті сайти медіа із Кропивницького, які мають понад 1000 вподобань на їхніх сторінках. Якщо ми пропустили якесь медіа - дайте знати у коментарях!

3 comments (Add your own)

1. WalterRU wrote:

February 23, 2019 @ 21:29

2. CZRonald wrote:
Приветик девочки! Я тута располнела не на шутку, хочу как то сбросить вес, а заниматься на тренажерах прям Лень )) Тут нашла сайтик, который предлагает жиросжигатели для женщин , кто нибудь пробовал такие? Есть ли эффект от них??

March 5, 2019 @ 21:29

3. wrote:
Hi there, You've done a fantastic job. I will definitely digg it and personally suggest to my
friends. I am confident they will be benefited from this web site.

May 3, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.