Post Featured Image

Неля Желамська – менторка програми «Голоси Громад»

Шістнадцять учасників та учасниць менторської програми "Голоси громад" проходять цими зимовими місяцями коучинг у відомих і популярних менторів - медійників, викладачів, експертів.

Коучінг відбувається у рамках проекту, що його втілює громадська організація «Прес-клуб реформ» у Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Кожен учасник та учасниця готують медіа-проекти, якими поділяться під час фінальної школи у лютому місяці.

Менторка Неля Желамська поділилася з нами першими результатами чотирьох учасників та учасниць, які проходять коучінг саме у неї.

- Учасник проекту Олександр Шуляк під час бесід зі мною обговорив алгоритм і рекомендації щодо ефективної розкрутки створеної ним сторінки, почав працювати, - розповідає менторка.

За її словами, виявлені певні труднощі, зокрема, відсутність практики написання текстів, тож цьому треба довчитися, а також велика кількість пере-постів на сторінці і відсутність плану/системи у викладенні. Пані Неля підготувала для учасника проекту контент-план на два тижні, як зразок-путівник.

- Учасниця проекту Алла Сіра у процесі менторська змінила поставлені задачі і наразі перебуває у процесі апгрейду свого медіа-проекту, - розповідає менторка. За її словами, інша учасниця Ольга Зима ефективно рухається у рамках менторства - має чітку задачу, а також отримала ввідні. Четвертий учасник проекту - Володимир Вященко, - наразі формулює ідею власного медіа-проекту.

Нагадаємо, що метою проекту «Голоси Громад» є сприяння розвитку свободи преси, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.