Post Featured Image

Європейський Тиждень Мобільності: Підготовка стартувала!

У рамках підготовки до акції "Європейський Тиждень Мобільності", який проходить у другій половині вересня, Буковинська агенція регіонального розвитку провела поблизу Чернівців цікавий захід під назвою "Mobility camp".

Це було навчання для активних громадян (представників НУО, молодіжних лідерів громад, вчених, активних у діяльності в галузі навколишнього середовища, міських жителів) із Молдови та трьох областей України (Чернівецької, Вінницької та Одеської).

- Основна мета табору Мобільності - привернути увагу до ідей розвитку сталого транспорту та підготувати учасників до проведення Європейського тижня мобільності у своїх рідних містах та населених пунктах, - розповідає Жанна Олійник, менеджерка проектів ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку".За словами пані Жанни, Європейський тиждень мобільності – це загально-європейська ініціатива з популяризації сталих видів транспорту. Тому під час табору учасників та учасниць навчали досвідчені тренери та фахівці, які поділилися своїм досвідом та ідеями про те, як організувати ЄТМ, які зацікавлені сторони залучити, як знайти ресурси для ЄТМ і т.д.

У тому числі тренеркою під час табору виступила координаторка Прес-клубу реформ (м. Кропивницький) Вікторія Талашкевич. Її виступ стосувався комунікаційної стратегії у рамках реалізації Європейського тижня мобільності, покрокового PR-супроводу акцій, а також он-лайн інструментів із візуалізації кампанії.

Презентація щодо покрокового PR-супроводу акцій

Презентація про 15 он-лайн інструментів із візуалізації кампанії.

Табір мобільності був втілений у життя у рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля» згідно Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова -Україна».


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.