Cемінар «Нові ідеї у розвитку громад»

October 12, 2017

У четвер, 12-го жовтня у Кіровоградському прес-клубі реформ (вул. Соборна, 1а, м. Кропивницький)  відбудеться семінар у рамках проекту «Нові ідеї у розвитку. Креативні польські органи місцевого самоврядування для українських громад – самоврядна сфера в публічній дипломатії».

Реєстрація учасників - о 9.30, далі з 10.00 - блоки «Польща – якими ми є?» – представлення історії і сучасності Польщі в контексті розвитку місцевої самоврядності. Польський вклад в реалізацію європейських прагнень українського суспільства. Ревіталізація (повернення до життя) - процес виведення здеградованих територій з кризи для задоволення потреб місцевої громади. Інноваційні вирішення функцій бібліотеки на прикладі Муніципальної публічної бібліотеки в м. Лешно з використанням ревіталізації. Прушковський повіт - розвиток і співпраця в рамках місцевого самоврядування. Сучасні способи обслуговування мешканців на прикладі Сервісного центру обслуговування клієнтів (Центру надання адміністративних послуг) у Прушковському повіті.  Досвід децентралізації влади в Польщі та її наслідки для розвитку гмін та регіонів на прикладі розвитку сільських гмін в 1990-2017 роках - case study.  

Завершення семінару - о 15.00.

Ведучі / експерти семінару:

Максим Голось (Maksym Gołoś) – Староста Прушковського повіту (Мазовецьке воєводство);
Даміан Малецкі (Damian Małecki) – Керівник відділу промоції міської публічної бібліотеки ім.Станіслава Гроховяка в Лешно (Велькопольське воєводство);
Paweł Mentelski (Павел Ментельскі) – консультант з питань: стратегій для міст, гмін і повітів, програм і аудиту сталого розвитку, управління в органах місцевого самоврядування, розробки та управління проектами, програм і планів локального розвитку (Подкарпацке воєводство);
Jarosław Bittel (Ярослав Біттель) – юрист, консультант з питань стратегій, програм і аудиту сталого розвитку для міст, гмін і повітів, управління в органах місцевого самоврядування і стратегічного планування (Мазовєцке воєводство).