Post Featured Image

Голос жінки має силу, і блогерство додає йому кращого звучання

Днями у тренінг-центрі «Mama Cares» неподалік від Києва громадська організація «Фундація прав людини» провела тренінг у рамках правозахисної програми по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу». Програма спрямована на такі цільові області, як Донецька, Луганська, Закарпатська та Дніпропетровська, і проходить за фінансової підтримки «Institut für Auslandsbeziehungen».

Метою проекту є посилення професіоналізму лідерів громадських організацій в он-лайн правозахисті і блогерстві задля запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів, а також посилення участі жінок у вирішенні конфліктів на місцевому рівні шляхом об'єднання лідерів в єдину блог платформу. Головний акцент проекту – виконання приписів ООН Резолюції 1325.- У рамках проекту на національному рівні вже відбулося дві школи-тренінги на теми «Техніки вирішення конфліктів і миротворчість», а також «Правозахист і цифрові технології», - розповідає координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич. У рамках другого тренінгу вона розповіла учасницям заходу про тенденції розвитку блогерства в Україні та світі, про ті майданчики, які можна використати для блогерства з метою правозахисту, а також продемонструвала конкретні інструменти для візуалізації оповіді, зокрема, сайти Canva.com, Wordart.com, Pixlr.com і Animoto.com та інші.

ДОВІДКА: Громадська організація «Фундація прав людини» працює у віддалених регіонах України з 2001 року. З 2014 року ключових напрямках роботи організації є захист прав жінок, акцентуючи інтереси внутрішньо переміщених осіб. У 2015 році «Фундація прав людини» прийняла рішення про впровадження національної програми по соціально-економічний захист внутрішньо переміщених жінок (ВПЖ). У світлі цього завдання, «Фундація прав людини» втілює проекти для внутрішньо переміщених жінок, які готові почати навчання в рамках даної ініціативи.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.