Post Featured Image

Фото Кроп: У Кропивницькому презентували фотороботи

Сьогодні, 17 листопада, у Кропивницькому в приміщенні бібліотеки ім. Д.І. Чижевського відбулася звітна фотовиставка обласної організації Національної спілки Фотохудожників України - "Фото Кроп", що була поновлена після багаторічної перерви.

Переглянути фотороботи прийшли журналісти, учасники та глядачі.

- Нарешті відбулася виставка фотохудожників, ми до неї ретельно готувались. На виставці представлені роботи, як кропивницьких, українських фотографів, так і декількох зарубіжних фотографів, - зазначив Олег Шрамко, голова обласної організації Національної спілки фотохудожників України.

- Мені дуже подобаються фото представлені на виставці. Таке відчуття, ніби всі ці фотографії зроблені однією людиною. Особливо приваблюють чорно-білі фото", - розповіла сайту "Кіровоград24" гість заходу Ірина.

Серед робіт, представлених на виставці, і три роботи координаторки Прес-клубу реформ - Вікторії Талашкевич (чотири її роботи увійшли в каталог).

- Це вперше мої фотороботи потрапили на публічну виставку і були опубліковані у каталозі, за що я неймовірно вдячна журі і організаторам конкурсу, - говорить Вікторія Талашкевич. За її словами, виставка триватиме кілька тижнів на третьому поверсі бібліотеки ім. Д.І. Чижевського, тож завітати на неї зможуть усі бажаючі.

фото - Ігор Демчук

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.