Post Featured Image

Фото на обласну виставку збирали через Фейсбук

У приміщенні прес-клубу відбулася прес-конференція за результатами конкурсу від обласної Спілки фотохудожників. Відбір тривав близько півтора місяці і за його результатами обирали кращі роботи, які покажуть на звітній виставці, пише Гречка.
 
 
Більше 100 авторів, які не належать до Спілки фотохудожників, надсилали свої роботи на конкурс. За результатами відібрали 64 кращі фотографії 26 майстрів.
 

"Кожен автор Спілки фотохудожників Кіровоградщини виставляв свої 5 фото, які представлять глядачам, поза конкурсом. Але для того, щоб залучити молодь, розширили рамки ми зробили проект, на який міг податися кожен охочий. Відбувалося голосування через Фейсбук. Результати були неочікувані, оскільки хотіли розширити рамки: весільні фото, репортажні тощо. Але тенденція зберігалася і всі надсилали стандартні фото", - розповідає Олег Шрамко, голова обласної Спілки фотохудожників України.
 
 
Крім авторів з Кропивницького, також надсилали фотографи з різних міст України. Найбільше складнощів при відборі виникало тоді, коли треба було об'єктивно оцінювати роботи своїх знайомих-колег, як розповів Сергій Синєок, член обласної Спілки фотохудожників України.
 
 
"Виходячи з того, що ми живемо в маленькому місті і люди знають один одного. І хтось ображається, коли їх роботи не беруть. Переступити через особисті симпатії і дивитися не на особистість людини, яка представила фото, а дивитися з точки зору глядача, який щось у цьому розуміє. І поважати його смаки та вимоги", - за таким принципом відбирали фото, розповів Сергій.
 
 
Зараз обирають назву виставки, за яку можна проголосувати на сторінці у Фейбук. Зараз 10 варіантів. Роботи учасників виставки будуть надруковані у загальному каталозі. Сама виставка відбудеться 10 листопада, о 16.00, на третьому поверсі бібліотеки Чижевського.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.