Post Featured Image

Нова патрульна поліція приїхала до школярів у Новоєгорівку

Днями у Новоєгорівській школі (це село у Новоукраїнському районі) представники нової патрульноі поліції міста Кропивницький влаштували зустріч із дітками-школярами!

- Це була не просто зустріч - це був справжынй інтерактивний тренінг,  щире і безпосереднє спілкування. Якраз перед канікулами ми поговорили про правила безпеки, необхідні для збереження життя і здоров'я дітей, - ділиться враженнями Людмила Талашкевич, вчитель англійської мови у цій школі.

Зустріч була ініційована у рамках програми ПОЛіС: Поліція і Спільнота. Ця програма має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ.

- Діма, Наталка, Сашко, Дашуня... і усі дітки  Новоєгорівської  школи, щиро вдячні Вам за Вселенський позитив! Ви Неймовірні!, - пише на сторінці в фейсбуці Оксана Білоброва, керівник відділу громадських зв'язків нової патрульноі поліції міста Кропивницький.

Виконує проект в Україні  Міжнародна організація IREX. Координатор проекту на Кіровоградщині - Громадська організація "Прес-клуб реформ".

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.