Post Featured Image

Українська Федерація Америки відкриває офіс у Києві

До Прес-клубу завітав віце-президент Української Федерації Америки (UFofA) Тарас Левицький. Його візит та візит пані Віти Атаманчук приурочено відкриттю Представництва Української Федерації Америки в Києві.

Журналістам, які зібралися у Прес-клубі, пан Тарас розповів, що Українська Федерація Америки є благодійною, неприбутковою організацією, заснованою в 1991 році в США та зареєстрованою в Україні.

Пріоритетними напрямками діяльності УФА є захист українських інтересів на державному рівні у США, збереження української культурної та історичної спадщини, розвиток культурної українсько-американської співпраці, а також медична і психологічна допомога українським військовим та їх сім’ям.

Тарас Левицький - Доктор мистецтвознавства (PhD), хореограф, відповідальний функціонер української діаспори в США, художник, дизайнер, віце-президент Української Федерації Америки (UFofA), лауреат премії US – Ukrainian Foundation (2012 р.),художній керівник Ансамблю українського танцю "Волошки" (Пенсільванія, США).

Народився 19 травня 1964 року в Філадельфії (США). Закінчив Tyler Schoolof Art Temple University (Philadelphia,USA), L'Accademiadi Belle Artidi Roma (Roma, Italy). Співзасновник та креативний директор компанії графічного дизайну "Optik Nerv" (Філадельфія).

Як дизайнер одягу - співпрацював з Джорджіо Армані. З 1995 року по цей час – художній керівник Ансамблю українського танцю "Волошки" (штат Пенсільванія, США). З 2011 року - віце-президент американського благодійного фонду "Ukrainian Federationof America" (UFofA).

Громадський діяч, благодійник, ідейний натхненник ряду спільних проектів української діаспори США та творчих колективів України, Тарас Левицький розповів журналістам чимало про роботу Української Федерації Америки та про відкриття їх офісу \ представництва у столиці.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.