Event Featured Image

PROстарт: Починаємо бізнес просто та професійно

April 21, 2018

Як почати бізнес? Як зібрати команду та написати бізнес-план? Які деталі та нюанси варто врахувати і якими кроками рухатися вперед? Про це і не тільки йтиметься під час чергового тренінгу у Бізнес-школі "WAKE UP" у суботу, 21-го квітня, і який проведе Олег Чернега, власник рекламної агенції «Matiss».

Олег Чернега займається бізнесом з 2001 року. Він відкрив своє рекламне агентство «Matiss» та з нуля зміг створити одну з провідних компаній у своїй галузі в нашому місті, яка досі міцно утримує лідируючі позиції.

У березні 2017 року Олег Чернега запустили новий напрямок - творчу столярну майстерню: «MatissWood». Пріоритет студії - розробка і виготовлення ексклюзивних столярних виробів з дерева та металу. Девіз компанії: «Залізне якість, дерев'яних виробів».

- На мою думку, основи успішного бізнесу – це щира любов до клієнта, лідерська стратегія управління, стратегічне планування, а також розвиток та інновації, - переконаний Олег Чернега. Він вірить, що почати займатися бізнесом може кожен. Що для цього потрібно? Це ретельно готуватися! Саме про це і про багато іншого Олег Чернега розповість на своєму тренінгу: «PROстарт - простий і професійний старт вашого бізнесу».

Телефонуйте, щоб зареєструватися: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) та 066-328-40-48 (Жанна Січкарь). Вартість участі - 300 грн.\з особи. Умови участі - 100% передоплата до 12.04.


Бізнес-школа «WAKE UP» створена на базі творчої групи «Jane&Vika» та займається питаннями неформальної освіти для дорослих. Місією «WAKE UP» є якісне навчання для людей, які розвивають власну справу, працюють на керівних посадах та займаються особистісним розвитком. Організатори і викладачі бізнес-школи «WAKE UP» мають досвід тренерства та наставництва як на рівні міста Кропивницького та Кіровоградської області, так і у масштабах України. Творча група «Jane&Vika» має понад п’ять років досвіду роботи у сфері організації заходів неформальної освіти та навчання для дорослих, яким готова ділитися із партнерами та колегами.