Post Featured Image

Рейтинг медіа Кропивницього на Фейсбуці

Майже рівно рік тому, готуючись до участі у записі ток-шоу "Ми" для каналу "Кіровоград" (філія НТКУ), координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич зібрала інформацію про рейтинг (кількість вподобань) сторінок різних місцевих медіа у соціальній мережі Facebook. Тоді ця картина мала ось такий вигляд:


За рік багато що змінилося, зокрема, у першу п'ятірку увійшов сайт "Акула Медіа", а загалом до першої десятки потрапили сайти "Дозор", "Златопіль" та "Фотоінформ", витіснивши такі сайти як "Тусовка", "Новини Кіровоградщини" та "Точка доступу".

- Ми досліджували саме сторінки на Facebook - не групи, і не особисті профілі, оскільки у групу адміністратор може додати стільки людей, скільки хватить у нього чи в неї часу, а заводити "особистий профіль" для кампаній чи медіа взагалі не відповідає правилам цієї соціальної мережі, - розповідає координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич.

Крім першої десятки на інфографіці ви бачите також ті сайти медіа із Кропивницького, які мають понад 1000 вподобань на їхніх сторінках. Якщо ми пропустили якесь медіа - дайте знати у коментарях!

2 comments (Add your own)

1. Guestsnusy wrote:
guest test post
bbcode
html
http://temresults2018.com/ simple

April 27, 2018 @ 21:29

2. Guestsnusy wrote:
guest test post
bbcode
html
http://temresults2018.com/ simple

April 28, 2018 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.