Post Featured Image

Голос місцевих ЗМІ: Відбувся заключний Форум проекту

На початку вересня в Івано-Франківську відбувся заключний Форум проекту «Голос місцевих ЗМІ», в якому брали активну участь громадські діячі та діячки, журналісти і журналістки з Кіровоградщини. На форумі, який мав темою «Розвиток комунікацій та формування альянсів» побувала і координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич.

Дуже приємно і корисно було чути під час зібрання виступ координаторки проектів Фундації Томсон Олени Садовнік, а також директорки міжнародного Інституту регіональної преси та інформації Ангеліни Солдатенко. Як завжди змістовного і ґрунтовно виступив Марк Вебстер, пропонуючи під час форуму закласти фундамент на наступний етап для спільної роботи лідерів громадянського суспільства та медіа в Україні.

Мова йшла про інструменти біль ефективного залучення ЗМІ, виявлення активної позиції НДО, а також шляхів подолання недовіри між цими секторами. Ключовими у цьому плані стали виступи спікерів, які розповіли про свій досвід кампанії адвокації (Наталія Кузьма – про створення заповідника «Торфовище Білогорща»), про андеграундний театр та його комунікаційну стратегію (Катерина Тягло, директорка театру PostPlay), про втілення проекту «Діти відпочивають з мамами» (Аза Голощапова, заступниця керівника громадської організації «Переселенці Криму та Донбасу»).Корисним і цікавим був досвід гри у «Світ громад» («World of Communities») та використання цієї методики для інтеграції вимушено перміщних осіб. І, звісно, відвідуючи Івано-Франківськ, неможливо не завітати у громадський ресторан «Urban Space 100». Про принципи об'єднання і колаборації як рушійну силу до ЗМІ розповідав підприємець, активіст і співзасновник урбаністичного проекту «Тепле місто» Юрій Филюк.

Тему співпраці продовжила також Наталія Церклевич, координаторка програм «Форуму НДО в Україні». А на практиці принципи взаємодії учасники та учасниці форуму застосували під час роботи у форматі «Відкритий простір» (дякуємо за модерацію Тарасу Тимчуку!)

Нагадаємо, що проект «Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів» - це дворічний проект, який фінансується Европейським Союзом. Проект реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій на чолі з Фундацією Томсон, МГО “Інститут регіональної преси та інформації” частина консорціуму. Завітайте на сайт проекту: www.regionalvoices.eu

1 comment (Add your own)

1. SVSamobe wrote:
Многочисленные из скважин в конце проведения восстановительного комплекса событий имеют возможность быть снова введены в текущую эксплуатацию. Тем более что сумма данных действий в десятки раз ниже цены непосредственных сооружений.
Обеспечено повышение дебита водозаборной скважины не менее 30 процентов от существующего на момент запуска выполненных работ.

В восьмидесяти процентов случаях скважины восстанавливаются до первоначальных данных при включении в применение скважины, это становится альтернативой бурения новой скважины.

Мы производственная компания по Очистке колодцев, отстойников и Водоочистке предлагаем свои услуги всем, как частным так и общественным объединениям.


SpecVodService : значение водоподготовки

April 24, 2018 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.