Event Featured Image

Зустріч у Клубі рестораторів

May 22, 2018

Прес-клуб підтримує створення у Кропивницькому Клубу рестораторів, який є майданчиком для об’єднання професіоналів індустрії гостинності для обміну досвідом і знаннями.

Чергова зустріч учасників Клубу рестораторів відбудеться у вівторок, 22-го квітня о 16.00 за адресою вул. Соборна, 1а (третій поверх). На зустріч будуть запрошені представники фіскальної служби (податкова).

Якщо ви володієте кафе чи рестораном у місті Кропивницький, або керуєте таким закладом в якості директора\директорки, або іншим чином розвиваєте культуру громадського харчування, будь ласка, зателефонуйте, щоб взяти участь:
050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич)
066-328-40-48 (Жанна Січкарь).

Клуб рестораторів спрямований на об’єднання людей, для яких індустрія гостинності у нашому місті – це лише бізнес, але й пристрасть! Четверте засідання Клубу включатиме у себе вибори керівництва клубу та затвердження переліку членів. Участь у Клубі рестораторів – це не тільки налагодження ділових контактів та формування професійного іміджу, але й обмін досвідом та свіжими ідеями на користь всім його учасникам та учасницям!