Post Featured Image

Світлячки на вулицях Кропивницького

Помандрувати Країною дорожнього руху, зануритися у веселі інтерактивні ігри, а ще – отримати купу корисних подарунків від патрульних змогли сьогодні всі відвідувачі дитячого розважального центру «Crazy Land».

Подібний масштабний захід у рамках програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні у нашому місті відбувся вперше, втім його організатори, представники Прес-клубу реформ та патрульні, впевнені – це стане гарною традицією у подальшому.

«Ми раді від того, що захід всім сподобався, раді бачити щасливі дитячі посмішки. Легка і весела атмосфера сприяє кращому розумінню і запам’ятовуванню елементарних правил безпеки на дорозі, які зможуть вберегти життя та здоров’я кожному учаснику дорожнього руху», - коментують інспектори патрульної поліції Оксана Білоброва та Сергій Ткаченко.

Наголосили патрульні й на доцільності використання світловідбиваючих елементів в темну пору доби. Після чого роздали присутнім спеціальні «Світлячки» - наліпки на одяг, які роблять малечу видимими для водіїв, коли ті повертаються ввечері після школи, гуртка чи екскурсії додому.

Дві години промайнули непомітно. Патрульні разом з дітьми згадали основні правила дорожнього руху. Окрім того, охочі мали змогу побувати у ролі патрульних поліцейських та самостійно спробувати регулювати дорожній рух у спеціально відведеній зоні.

«Я ніколи не буду порушувати правила дорожнього руху, а коли виросту – неодмінно стану охоронцем порядку», - запевнив патрульних 6-річний Богдан.

Сподівання організаторів заходу виправдалися – малеча та їх батьки з користю провели час та весело відсвяткували останній день літа.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.