Event Featured Image

Сторітелінг: Як об'єднаним громадам впевнено заявляти про себе?!

September 26, 2018

У середу, 26-го вересня 2018 року, у місті Кропивницький (Кіровоградська область) відбудеться тренінг на тему «Сторітелінг: Як об'єднаним громадам впевнено заявляти про себе».

Під час тренінгу йтиме мова про те, для чого люди пишуть тексти і розповідають історії, про правило перевернутої піраміди, лідер-абзац та заголовки, а також про правила наближення інтересів. Тренерка Ірина Семенова розповість, що таке коло героя, а також про 12 етапів розповіді про історію успіху ОТГ. Ви переглянете навчальний фільм і попрактикуєтесь.


Для участі слід заповнити дану реєстраційну анкету до 20 вересня 18:00 години, і організатори зв'яжуться, щоб повідомити про результат відбору, і де саме та о котрій годині почнеться заняття. Посилання на анкету для реєстрації: goo.gl/jSwAcG Участь - безкоштовна! Учасникам з районів Кіровоградської області буде компенсовано вартість проїзду за умови надання оригіналів квитків на автобус\потяг.


Захід буде проведений в межах проекту «Голоси Громад» завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Метою проекту «Голоси Громад» є сприяння розвитку свободи преси в об'єднаних територіальних громадах, особливо у сільській місцевості, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.


Детальна інформація про проект - за посиланням: http://kirovohradpressclub.org/hromadasvoices 


Контакти

Прес-клуб реформ - Вікторія Талашкевич

телефон: 050-321-39-19

ФБ: https://www.facebook.com/viktoriiatalashkevych