Event Featured Image

Інформація та дегустація: Як пройде Фестиваль вуличної їжі до Дня міста?

September 4, 2018

У вівторок, 4-го вересня запрошуємо о 14.00 у Прес-клуб реформ (вул.Чикаленка, 1-а) на прес-конференцію, що її проведе Клуб рестораторів як спів-організатор Фестивалю вуличної їжі, що пройде у Кропивницькому з нагоди Дня міста.

Клуб рестораторів об’єднує власників закладів харчування Кропивницького та делегованих ними осіб задля співпраці і розвитку культури відвідування ресторанів серед мешканців міста, а також представлення інтересів членів об’єднання у діалозі з міською владою.

Під час прес-конференції Президент Клубу Олександр Бронза розповість журналісти про те, хто братиме участь у Фестивалі до Дня міста і чим смачним будуть годувати та чим веселим розважати гостей заходу.

Також під час прес-конференції журналісти зможуть першими спробувати страви, які будуть представлені на Фестивалі вуличної їжі.

Нагадаємо, що це вже вдруге Клуб рестораторів проводить Фестиваль вуличної їжі на Козачому острові. Клуб щиро дякує Департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького за співпрацю і взаємодію!

Заснований навесні з ініціативи Бізнес-школи «WAKE UP», Клуб рестораторів презентує та відстоює спільні інтереси його членів перед представниками влади, створює постійно діючий майданчик, комфортний для співпраці та зустрічей, а також відслідковує потреби населення для розвитку культури відвідування ресторанів і кафе.

Увага! Це буде перша прес-конференція, що її проведе Прес-клуб за новою адресою - вулиця Чикаленка, 1-а, перший поверх Бізнес-центру «Єлисаветград», кімната 115. Як до нас дістатися? З центру - легко пішки, вверх по вулиці Чорновола - аж до самої вулиці Медвєдєва (вона тепер і називається Чикаленка). Ви побачите велику парковку, прохудну заводу «Червона зірка», а поруч - дванадцятиповерхову будівлю будівлю Бізнес-центру «Єлисаветград». Повз наш офіс ходять маршрутки №155 та №500, а також тролейбус №1. До зустрічі!