Post Featured Image

Сеанс одночасної гри у "Світ громад" для молоді Кропивницького

Гра «Світ Громад» - чудовий інструмент не тільки розвитку територій, але й навчання дорослих та молоді основам і принципам існування громади. Саме тому цю гру команда «TeamEurope Кропивницький» використовує для залучення юнацтва до конструктивного діалогу та обговорення європейських перспектив розвитку України загалом та Кіровоградщини зокрема.

Так і цього разу – за підтримки Представництва Європейського Союзу, - п’ятеро майстрів і майстринь гри «Світ Громад» провели сеанс одночасної гри для трьох десятків юнаків і дівчат в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті. Гра тривала понад дві години, і в її рамках було реалізовано кілька різних сценаріїв – за різними столами.У групах по 4-6 осіб, гравці та гравчині вирішували, що важливіше для їхньої команди – щастя чи здоров’я, які об’єкти будувати на території громади, хто буде міським головою та прийматиме доленосні рішення, як наповнити місцевий бюджет, чим зайняти безробітних осіб, на що пріоритетно витрачати кошти громади – на будівництво дитячого садка чи лікарні.

Команда «TeamEurope Кропивницький» щиро вдячна всім майстрам і майстриням гри за готовність ділитися своїми знаннями та вміннями і залучати молодь до діалогу та взаємодії.

«Секрет успіху команди у рамках гри «Світ Громад» у тому, що або виграють всі, або всі одночасно програють. Кооперація, співпраця, взаємна підтримка, орієнтованість на спільний результат – ось ті принципи, які ми пояснити молоді», - розповідає Ольга Гріднєва, членкиня команди «TeamEurope Кропивницький».

На її думку, хлопці та дівчата, які вчаться на перших курсах Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті і взяли участь у грі, отримали масу корисних вмінь та навичок в ігровій формі. А це чи не найбільш ефективний спосіб засвоєння знань. Також поділилися враженнями майстри і майстрині гри:

"У складі моєї команди були лише жінки. Дуже швидко спрацювалися, брали одна в одної позики, купували в складчину підприємства і практично відразу вирішили скільно докладати до бюджетних витрат. В результаті - виграли оперативно і з залишком коштів", - розповідає Зоя Лебідь.

"Я у захваті, наскільки розумними можуть бути студенти. Команда діяла кооперативно, майже одразу зрозуміла, як потрібно діяти. Із цікавого: вчителька сиділа постійно без грошей, бо з дитиною, натомість товариші її підтримували", - розповідає Летиція Курята.

"
У мене учасники замість "комунальні об'єкти" постійно поривалися читати "комунікальні". Викладачу (викладачці) комунікативно спрямованих дисциплін однозначно "респект", - ділиться враженнями Дмитро Шульга.

"Гравці дуже швидко виробили переможну стратегію. Кредитували один одного та допомогали місцевому бюджєету. Після другого туру стали активно брати кредити під власний бізнес. Отже досягли поставленої мети на два ходи раніше", - розповідає Андрій Флоренко.


фото - Олена Карпенко

8 comments (Add your own)

1. http://canadianorderpharmacy.com/ wrote:
I always emailed this web site post page to all my friends, as if like to read it after that my links will too.

June 6, 2019 @ 21:29

2. Ashtic wrote:
levitra generic

October 15, 2019 @ 21:29

3. Wimtic wrote:
generic levitra online

October 17, 2019 @ 21:29

4. Bootic wrote:
[url=https://levitra3.com/]buy generic levitra[/url]

October 18, 2019 @ 21:29

5. Bootic wrote:
[url=https://levitra3.com/]levitra cost comparison[/url]

October 19, 2019 @ 21:29

6. Ashtic wrote:
[url=https://levitra3.com/]purchase levitra canada[/url]

October 20, 2019 @ 21:29

7. Ashtic wrote:
[url=https://levitra3.com/]levitra generic[/url]

October 23, 2019 @ 21:29

8. glxgames wrote:
(855) 109-03838NOBLEQQ MERUPAKAN Situs Poker Online TERBAIK DENGAN WINRATE TERTINGGI SE ASIA WA :+85510903838

March 21, 2020 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.