Учасники польсько-німецько-українського молодіжного проекту покажуть виставу «Світло у темряві&

July 4, 2018

У середу, 4 липня, о 14:00 у Прес-клубі міста Кропивницького (вул. Соборна, 1-А, ТЦ «Копілка», 3 поверх) відбудеться прес-конференція учасників польсько-німецько-українського молодіжного проекту та вистави «Світло у темряві».

Кіровоградський облкомплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) спільно з Міжнародним домом зустрічей молоді в м. Освенцимі (Польща), Учнівським спортивним клубом «Джокер» при Загальноосвітній школі зі спортивними відділами № 8 в Освенцимі (Польща) й Танцювальним театром. Вольфсбург (Німеччина) з 1 по 8 липня 2018 року реалізує в Україні (м. Київ та Кропивницький) третю частину польсько-німецько-українського молодіжного проекту «Світло у темряві».

Метою даного проекту є культурний обмін між молоддю з України, Польщі та Німеччини; спільне поглиблення знань про перебіг Другої світової війни на територіях країн-учасників проекту, а також про їх загальну історію та культуру; розвиток громадянської компетентності за допомогою праці з питаннями цивільної відваги та протидії дискримінації; розвиток артистичних умінь під час створення та представлення спектаклю танцювального театру під однойменною назвою «Світло у темряві».

Учасники прес-конференції:
Nathalie Tkachenko Наталія Ткаченко, педагог Міжнародного дому зустрічей молоді в м. Освенцимі, координатор проекту

Ана Клаудія Ронцані, педагог Танцювального театру м. Вольфсбург, координатор артистичної частини проекту

Анна Ходацька, театральний педагог, вчитель Загальноосвітньої школи зі спортивними відділами № 8 в Освенцимі

Наталья Французан (Nataliay Francuzan), педагог-організатор Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат - школа мистецтв)

Реалізація третьої частини проекту включає:
- спільну тематичну роботу групи - відвідання Музею історії України в Другій світовій війні, місць пам’яті про трагічні події часів Другої світової війни, екскурсії по Києву та Кропивницькому, тематичні заняття про антидискримінацію та цивільну відвагу;
- спільну артистичну роботу групи – опрацювання сценарію спектаклю, його приготування, репетиції;
- виступ 7 липня о 17:00 в актовій залі Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат - школа мистецтв).
Проект реалізовується за фінансової підтримки Польсько-німецької співпраці молоді та профспілки ІГ Метал Вольфсбург.