Post Featured Image

Урбаністичний форум Кропивницього: що впливає на образ сучасного міста

Напередодні Нового року у Кропивницькому відбувся форум "Коди міста" – як завершальний акорд проекту "Мости до міста", що його створила Ірина Ткаченко та її команда. Під час заходу відбулися презентації успішних урбаністичних проектів Кропивницького, які позитивно впливають на образ міста, пише сайт "Гречка"."Проект "Мости до міста" був одним із учасників конкурсу міні-грантів у програмі національних обмінів. Ми вирішили, що одного лише візиту до Луцька буде замало, тому вирішили ще організувати тут урбаністичний форум міста. Наша мета зібрати в одному місці людей, які ініціюють у Кропивницькому різноманітні мистецькі, освітні, медійні проекти, створюють ІТ-простори, оскільки такі речі є знаком сталого розвитку міста і вони можуть посилювати його бренд. На цьому форумі ми хочемо показати, що Кропивницький - активне місто, прогресивне, творче та перспективне. Якраз ось це є база для урбаністики, коли люди починають думати про те, що є містом, які його ідентифікації, що я є для міста і яким я можу бути в цьому місті", - зазначила організатор форуму Ірина Ткаченко.Партнером програми Національних обмінів "Містки громадської активності" на Кіровоградщині у виконанні проекту "Мости до міста" став Прес-клуб реформ. Саме у Прес-клубі і проходив Урбаністичний форум та було представлено кейси кропивницьких активістів. Говорили про марафони, гранти, візії.Зокрема це були такі відомі в місті проекти як "Стихійні читання", мистецький електронний журнал  "Штопор", "Поезія стін", "Food School" та інші. Крім того, про своє бачення змін нашого міста розповів засновник ГО "Фундація прав людини", уродженець Кропивницького Євген Фомін: "За весь час, коли я був у столиці в мене залишилося відчуття зв'язку із цим містом. В мої студентські роки, у більшості молоді було бажання залишити Кіровоград, жити в цьому місті було не престижно. Здавалося, що він весь якийсь неправильний. Це впливало на наші мрії. Але насправді це проблема у кожному з нас. Однак, за ці 16 років, які я тут не проживаю, я кожного разу коли приїздю сюди, то бачу як місто прекрасно змінюється. Воно не змінюється ніякими чарами - його змінюєте ви. Подібні проекти, про які сьогодні тут говоримо є дуже важливими для розвитку міста та хороших змін. Нині також для вас дуже важливо налагоджувати контакти з іншими містами та співпрацювати з ними у своєму розвитку".

Після офіційної частини учасники акції продовжили спілкуватися та ділитися ідеями у неформальній обстановці за кавою та із спеціально підготованим до форуму арт-тортом!


2 comments (Add your own)

1. Overty wrote:
Промышляет кидала который кидает при заказе отдыха в киеве. Будьте внимательны, жулик не предоставляет оплаченный отдых. Аморальный аферист, ему место в тюрьме.

Контакты жулика
тел. (050) 150-14-33
тел. (067) 902-67-38
сайт: obolon.pp.ua

August 2, 2019 @ 21:29

2. Workmaster wrote:
Предлагаю обмен кликами по рекламе Google AdSense.

Кликаете на одном из моих сайтов по рекламе Google AdSense:

http://kgzt.ru/
http://sz-fo.ru/
http://kaliningradnews.ru/
http://kaliningradtoday.ru/
https://rainbow-news.ru/

Внимание! Напрямую на сайты не заходить.
Вводите адрес сайта в поиске Yandex или Google, переходите на сайт, просматриваете пару страниц, после чего жмете по рекламе от Google AdSense и просматриваете еще несколько страниц на сайте куда попали.
Делаете скриншоты всех этих действий, после чего пишете мне на почту: work@kaliningradnews.ru прилагаете скриншоты и присылаете свой сайт, я вам тоже кликну по рекламе.
Готов производить обмен кликами постоянной основе!

August 4, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.