Post Featured Image

Проект «Мости до міста» втілюватиме у життя Ірина Ткаченко

Проект «Мости до міста», який створила Ірина Ткаченко і подала від громадської організації "Прес-клуб реформ" на конкурс мікрогрантів у рамках Програми національних обмінів, був підтриманий! Вітаємо пані Ірину, яка написала чудовий проект у таких рідних для неї сферах, як Неформальна освіта, медіаосвіта та урбаністика.

Партнером проекту є Молодіжний центр Волині (керівник - Захар Ткачук), а формат проекту - це мережевий візит активної молоді із Кропивницького у Луцьк - для вивчення урбаністичних практик. Головне - познайомити кропивничан із успішними урбаністичними практиками Луцька для обміну досвідом та запозичення ефективних моделей організації творчого простору міста.

У рамках проекту планується візит в «Innerspace» (Простір для роботи, творчості та відпочинку) та у Креативний простір "Озерний вітер" і Молодіжний центр Волині Учасники проекту познайомлсять із редакцією журналу «Plateful» та візьмуть участь у медіа-експедиції містом Луцьк і познайомляться із автором проекту «Віртуальна екскурсія Луцьком» -  Олександром Котисом. По поверненню додому, у Кропивницькому Ірина Ткаченко провеле урбаністичний Форум «Коди міста» - чекайте анонсів!

1 comment (Add your own)

1. Ірина Ткаченко wrote:
Офіційна сторінка проекту - https://www.facebook.com/events/1742769322714631/

November 25, 2016 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.