Event Featured Image

Цифрові засоби роботи із відео

August 15, 2018

У середу, 15-го серпня 2018 року, у місті Кропивницький (Кіровоградська область) відбудеться тренінг на тему «Цифрові засоби роботи із відео». Під час тренінгу йтиме мова про те, для чого знімати відео, які є мобільні додатки для зйомки і монтажу відео, що таке послідовність п’яти кадрів і як її застосовувати, як монтувати відео за допомогою Adobe та про інші корисні і важливі речі. 

Для участі слід заповнити дану реєстраційну анкету до 10 серпня 18:00 години, і організатори зв'яжуться, щоб повідомити про результат відбору, і де саме та о котрій годині почнеться заняття. 

Анкета - за посиланням: goo.gl/deDPgz

Захід буде проведений в межах проекту «Голоси Громад» завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Метою проекту «Голоси Громад» є сприяння розвитку свободи преси в об'єднаних територіальних громадах, особливо у сільській місцевості, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.


Детальна інформація про проект - за посиланням: http://kirovohradpressclub.org/hromadasvoices 


Контакти

Прес-клуб реформ - Вікторія Талашкевич

телефон: 050-321-39-19

ФБ: https://www.facebook.com/viktoriiatalashkevych


Участь - безкоштовна! Учасникам з районів Кіровоградської області буде компенсовано вартість проїзду за умови надання оригіналів квитків на автобус\потяг.