Post Featured Image

Мова грантових заявок і тендерів: Тренінг у Вінниці

Наприкінці березня Представництво ЄС в Україні провело у Вінниці серію заходів для представників різних груп населення, зокрема і для неурядових організацій міста та області. У тому числі пройшов тренінг на тему "Мова грантових заявок і тендерів: Як зрозуміти донора?".

Експерткою під час тренінгу виступила координаторка "Прес-клубу реформ" - Вікторія Талашкевич, а учасниками та учасницями було кілька десятків представників неурядових організацій, які планують або знаходяться у процесі створення НУО та зацікавлені у грантовій тематиці.Тренінг був орієнтований на неурядові організації, які тільки починають або хочуть підвищити успішність подання грантових заявок на конкурси ЄС, покращити рівень комунікації з донором, а також для тих, кому дана тема буде корисною у контексті їхньої громадської діяльності.

Серед винесених на розгляд тем були термінологія грантових заявок і тендерів, хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними, види грантової допомоги, інструменти та індикатори, а також інтерсекційність у роботі громадських організацій та інше.Захід пройшов у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» від Представництва ЄС. Інфокампанія включає серію інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Презентацію, підготовлену для тренінга, можна передивитися за посиланням

1 comment (Add your own)

1. wrote:
After looking at a handful of the blog articles on your website, I really
like your technique of writing a blog. I book-marked
it to my bookmark webpage list and will be checking back soon. Please visit my website as well and let me know what you think.

May 6, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.