Post Featured Image

Жіночий рух: порядок денний та дієві комунікаційні інструменти

“Комунікації для ефективної адвокації” – таку назву мав тренінг, організований Українським жіночим фондом в рамках проекту “Академія адвокації для жіночого руху”. Разом із більш ніж трьома десятками активісток із різних куточків України, досвід литовських тренерів Маргарити Янкаускайте та Даріуса Матаса вивчала керівниця проектного департаменту Прес-клубу та тренерка наших чудових партнерів – ГО “Турбота” Ольга Гріднєва.Сучасний порядок денний руху за рівність жінок у світі не стає простішим, адже зміни політико-економічної та ціннісно-культурних складових вимагають різних стратегій, а часто і різних союзників.

Чудова нагода повчитись та поспілкуватись із Маргаритою Янкаускайте, гендерною експерткою з 26-річним досвідом вивчення ґендерних питань та впровадження гендерного мейнстрімінгу на національному рівні. Ми в групі дискутували щодо багатьох питань, які є часто несподіваними, проте мають серйозний вплив на результати планованих кампаній. Зміни, що відбулись у суспільстві протягом останніх 100 років, з одного боку вже є свідоцтвом чималого успіху боротьби жінок за рівні права і можливості, а з іншого – продукують нові виклики, - розповідає Ольга Гріднєва.

Друга частина тренінгу була присвячена комунікаційним стратегіям та плануванню соціальних кампаній. Одним із викликів, що постають перед громадськими організаціями і рухами під час пропагування своїх ідей, є низький рівень медіаграмотності. Розвивати навички критичного мислення та ретельної перевірки фактів – одне з ключових завдань громадських діячів і діячок, на думку литовського тренера Даріуса Матаса, досвідченого журналіста та експерта з прав людини, ґендерної рівності, комунікацій та медіаграмотності.

3 comments (Add your own)

1. wrote:
First off I would like to say wonderful blog!

I had a quick question in which I'd like to ask if you don't mind.
I was interested to know how you center yourself and clear
your mind before writing. I have had a difficult time clearing my mind in getting my
ideas out there. I do take pleasure in writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are wasted just trying to figure out how to begin. Any ideas
or tips? Many thanks!

June 6, 2019 @ 21:29

2. wrote:
constantly i used to read smaller articles which also clear their
motive, and that is also happening with this article which I am reading at
this time.

June 10, 2019 @ 21:29

3. wrote:
If you wish for to obtain much from this post then you have to apply such techniques to
your won weblog.

July 19, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.