Event Featured Image

Зустріч із Сергієм Жаданом та автограф-сесія

December 6, 2017

У середу, 6-го грудня у приміщенні Прес-клубу реформ у м. Кропивницький (вул. Соборна, 1-а, третій поверх ТЦ "Копилка") відбудеться зустріч із письменником Сергієм Жаданом та автограф-сесія, присвячена виходу його нового роману "Інтернат". Роман розповідає про те, як змінилося життя людей, коли на Сході України почалась війна.

Під час зустрічі можна буде поспілкуватися із письменником, купити книгу, а також отримати автограф. Участь у зустрічі - вільна. Не запізнюйтесь!

Сергій Жадан приїздить у Кропивницький з нагоди концерту, який дасть 6-го грудня о 19.00 гурт "Жадан і Собаки" у приміщенні клубу "Провокатор". Вартість квитків на концерт - від 150 грн. Замовити можна за тел. 0668199576 (Олександр Ратушняк).

Кожен, хто прийде на зустріч із Сергієм Жаданом і принесе з собою квиток на концерт, отримає до квитка флаєр від кафе Крила Також, звісно, квиток на концерт можна буде купити на цій зустрічі (і отримати флаєр, звісно). Флаєр дає можливість отримати безкоштовно у мережі "Крила" (одне з кафе розташоване біля входу у клуб "Провокатор", де буде концерт) картоплю-фрі або каву еспресо за умови купівлі будь-якого іншого продукту у кафе на суму від 10 грн.